Gala baletowa L'Art de la Danse

Scena:
Duża Scena
Cena:
normalny: 100 PLN

O spektaklu

5 i 6 czerwca 2023 na scenie Teatru Ludowego wystąpią młodzi tancerze L’Art de la Danse-Niepublicznej Krakowskiej Szkoły Sztuki Tańca/Krakowskiej Akademii Tańca.
Gala Baletowa - spektakl taneczny w 2 aktach- jest ukoronowaniem całorocznej pracy uczniów i pedagogów szkoły.

Akt I zainspirowany jest najsłynniejszymi baletami klasycznymi, a w jego programie znajdą się fragmenty dzieł takich jak „Giselle”, „Jezioro łabędzie” czy „Carmen” w interpretacji choreo-graficznej pedagogów szkoły i wykonaniu wszystkich uczennic i uczniów L’Art de la Danse.

Akt II zatytułowany Mamihlapinatapai jest autorskim przedstawieniem L’Art de la Danse do muzyki i tekstów Dawida Sulej- Rudnickiego, zrealizowanym w oparciu o tematy zaproponowane przez uczniów, dotyczące ich osobistych przeżyć we współczesnym świecie. To prawdziwy kolaż młodzieńczych emocji wyrażonych przez współczesne techniki tańca i muzyczna ucieczka od codzienności w świat sztuki!Twórcy

reżyseria: Monika Myśliwiec
muzyka i teksty piosenek 2 aktu: Dawid Sulej Rudnicki
światła: Dariusz Pawelec
wokalistka: Wiktoria Wojtas
choreografia i przygotowanie uczniów: Paulina Duda, Anna Igielska-Zimny, Marcelina Janeba, Karolina Kuliga, Ewelina Maciejewska, Oliwia Makuła, Natalia Marzec, Dominik Olechowski, Anna Reichert, Karolina Skarżyńska-Mura, Bernardetta Zwierowska-Kornaś.

Brak zaplanowanych spektakli