Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
10.09.2021

"TRIK PATRYKA" - WRACAMY DO SZKOŁY!

Razem z dziećmi wracamy do szkoły!

Jeszcze wprawdzie nieco wagarujemy, łapiąc ciepłe promienie słońca, ale jednocześnie przygotowujemy się do pokazów spektaklu "Trik Patryka" w reżyserii Mateusz Przyłęcki. Już we wrześniu zaprezentujemy go w małopolskich szkołach podstawowych, a wszystko w ramach programu "Kultura Interwencje" Narodowego Centrum Kultury.
W obsadzie jedyni i niepowtarzalni Piotr Franasowicz, Ryszard Starosta.

Dzięki wsparciu finansowemu z programu "Kultura interwencje" realizowanemu przez Narodowe Centrum Kultury zagramy 20 spektakli "TRIK PATRYKA" w reż. Mateusza Przyłęckiego w 10 małopolskich szkołach. Odwiedzimy m.in. Wielką Wieś, Radziemice, Gładyszów, Zawoję, Łosie, Piorunkę, Berest, Brzezie, Więcławice Stare, Przybradz.

fot. Anna Ryś

Popularne

Obrazek
15.01.2022

"OBRAZ/Y UCZUĆ" SPOTKANIA

Pierwsze pokazy projektu teatralnego "OBRAZ/Y UCZUĆ" w reż Krzysztofa Popiołka za nami. Gośćmi spotkań po pokazach byli: Piotr Agustyniak oraz Sebastian Duda.

Zobacz więcej
Obrazek
13.01.2022

KULISY "OBRAZ/Y UCZUĆ" W WEEKEND 14-16 STYCZNIA PIERWSZE POKAZY

Zapraszamy w kulisy Sceny Pod Ratuszem gdzie trwają prace nad projektem teatralnym "OBRAZ/Y UCZUĆ" w reż. Krzysztofa Popiołka.

Zobacz więcej
Obrazek
22.12.2021

FUNKCJONOWANIE KAS BILETOWYCH ORAZ BIURA OBSŁUGI WIDZA / ŚWIĘTA 2021

To już ostatnie dni, gdy możecie nabyć zarówno nasze BILETY PREZENTOWE , jak i VOUCHERY , aby odebrać je przed przerwą świąteczną.

Zobacz więcej