Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
01.03.2011

TYLKO MINUTY DZIELĄ NAS OD PIERWSZEJ PRÓBY "UDAJĄC OFIARĘ"

Do Krakowa przyleciał już z Sankt Petersburga reżyser Andrzej Bubień i po wizycie w teatrze ruszył jeszcze na chwilę "w miasto". Dziś o szóstej wieczorem, na początku próby, ogłosi obsadę. A potem praca, praca, praca...

Znacie gościa, który tak się boi życia, że zamiast brać się z nim za bary, udaje ofiary w kryminalnych rekonstrukcjach? Tak - to Wala, główny bohater śmiesznej i strasznej sztuki słynnych braci Priesniakow.

Tylko minuty dzielą nas od pierwszej próby "Udając ofiarę" .
 
Do Krakowa przyleciał już z Sankt Petersburga reżyser Andrzej Bubień i po wizycie w teatrze ruszył jeszcze na chwilę "w miasto". Dziś o szóstej wieczorem, na początku próby, ogłosi obsadę. A potem praca, praca, praca i premiera 20 maja, na naszej Dużej Scenie. Czytajcie tutaj jutro, jak się wszystko zaczęło. Jedno jest pewne jak jest taka sztuka, taki reżyser, taka muzyka (Piotr Salaber) i taka scenografia (Anita Burdzińska) - będzie ekscytująco.


bubie324

ANDRZEJ BUBIEŃ NAGRODZONY

Popularne

Obrazek
09.11.2023

„AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD” - W GRUDNIU PREMIERA

W grudniu kolejna premiera w Teatralnym Instytucie Młodych. „AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD” w reż. Michała Siegoczyńskiego.

Zobacz więcej
Obrazek
29.10.2023

OSTATNIE SPOTKANIE WARSZTATOWE - "KRUK Z TOWER"

27 października odbyło się ostatnie spotkanie warsztatowe po spektaklu "Kruk z Tower" . Udział wzięli Bartłomiej Taurogińskim, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, psychoterapeuta oraz dr hab. n. med. Maciej Pilecki, specjalistz psychiatrii dzieci i młodzieży.

Zobacz więcej
Obrazek
24.10.2023

JESTEŚMY PO PREMIERZE - "CHŁOPÓW" W REŻ. REMIGIUSZA BRZYKA

To opowieść o naszych przodkiniach i przodkach; od nich pochodzi DNA, które nas dzisiaj definiuje.

Zobacz więcej