Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
11.10.2021

TYLKO U NAS SPOTKANIE Z MIRĄ MARCINÓW!

Spotkanie z autorką, twórcami i aktorami po premierze 17 października na Scenie Pod Ratuszem.

Już w najbliższą niedzielę 17 października o godz. 18.00 na Scenie Pod Ratuszem premiera spektaklu „Bezmatek” wg książki tegorocznej laureatki PASZPORTU „Polityki”, Miry Marcinów, a po spektaklu niepowtarzalna okazja spotkania z Autorką, które poprowadzi Justyna Nowicka (Radio Kraków) oraz reżyserem, Marcinem Liberem.

Mira Marcinów otrzymała PASZPORT „Polityki” za „intensywną opowieść o relacji córki i matki, o życiu i umieraniu. Wybitność «Bezmatka» wykracza daleko poza temat żałoby, dotyczy też literackiego języka, zarazem wywrotowego i precyzyjnego”. W swoim debiucie prozatorskim Autorka połączyła dziki, nieokiełznany niczym humor i nostalgię. Dosadność i delikatność. To niezwykła opowieść, która zrodziła się z żałoby, a traktuje o radości życia.

Bilet wstępu na spotkanie w cenie 5 zł/os. do zakupu w kasie biletowej Sceny Pod Ratuszem.
Spotkanie rozpocznie się po spektaklu, prosimy o przybycie na godz.18.45.

Popularne

Obrazek
15.01.2022

"OBRAZ/Y UCZUĆ" SPOTKANIA

Pierwsze pokazy projektu teatralnego "OBRAZ/Y UCZUĆ" w reż Krzysztofa Popiołka za nami. Gośćmi spotkań po pokazach byli: Piotr Agustyniak oraz Sebastian Duda.

Zobacz więcej
Obrazek
13.01.2022

KULISY "OBRAZ/Y UCZUĆ" W WEEKEND 14-16 STYCZNIA PIERWSZE POKAZY

Zapraszamy w kulisy Sceny Pod Ratuszem gdzie trwają prace nad projektem teatralnym "OBRAZ/Y UCZUĆ" w reż. Krzysztofa Popiołka.

Zobacz więcej
Obrazek
22.12.2021

FUNKCJONOWANIE KAS BILETOWYCH ORAZ BIURA OBSŁUGI WIDZA / ŚWIĘTA 2021

To już ostatnie dni, gdy możecie nabyć zarówno nasze BILETY PREZENTOWE , jak i VOUCHERY , aby odebrać je przed przerwą świąteczną.

Zobacz więcej