Strefa widza

Zobacz więcej

VOUCHER – IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT

Voucher do teatru to idealny prezent dla miłośnika sztuki.
Podaruj sobie lub swojemu bliskiemu niezapomniane chwile w Teatrze Ludowym.

 

Nasze kasy są czynne również 23 grudnia. Zapraszamy do budynku głównego - os. Teatralne 34 w godz. 12.00 - 18.00 oraz na Scenę Pod Ratuszem - Rynek Główny 1 w godz. 12.00 - 19.00.
(w dniach 23 - 26 grudnia Biuro Obsługi Widza będzie nieczynne, kasy w dniach 24 - 26 grudnia również są nieczynne.)

 

Przed zakupem proszę zapoznać się z pełną treścią regulaminu - REGULAMIN VOUCHER - kliknij tutaj!

 

BILET DO TEATRU  – DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

Voucher do teatru daje Ci możliwość wybrania dowolnej sztuki wystawianej w Teatrze Ludowym. Dzięki temu nie musisz martwić się o naglący Cię czas – na wykorzystanie biletu masz cały sezon!

REPERTUAR TEATRU 

Voucher do Teatru Ludowego daje możliwość wyboru repertuaru w zależności od tego co Ci w duszy gra. Dramat czy komedia? Wybór należy do Ciebie! Teatr Ludowy wystawia spektakle na dwóch scenach:

Scena Pod Ratuszem – scena o niepowtarzalnym klimacie, mieszcząca się w średniowiecznych piwnicach Ratusza na Rynku Głównym. Na Scenie Pod Ratuszem wystawiane są przede wszystkim lekkie, współczesne komedie autorstwa najbardziej wziętych europejskich i amerykańskich dramaturgów. Uroku tego miejsca nie oddadzą żadne słowa – ten klimat trzeba poczuć na własnej skórze.

Duża Scena – jest to najbardziej rozpoznawalna scena Teatru Ludowego. Zlokalizowana jest w zaprojektowanym przez Janusza Ingardena budynku na Osiedlu Teatralnym. Nazwa osiedla nie jest przypadkowa – została nadana właśnie ze względu na Teatr Ludowy. Na Dużej scenie króluje klasyka oraz farsy w najlepszym angielskim wydaniu. Widzowie mogą podziwiać również spektakle z muzyką na żywo. Spektakle, które odwołują się do najlepszej dramatycznej literatury nie przestały i nie przestaną być fantastyczną rozrywką.

Sprawdź nasze  SPEKTAKLE - mamy w ofercie 34 tytuły!

Płatności za vouchery można dokonać w kasie biletowej bądź przelewem na konto Teatru Ludowego. Każdy voucher ma określony termin jego wykorzystania/termin ważności. Jeden voucher to jeden bilet. Cena vouchera wynosi 60  zł.

Masz więcej pytań? Chętnie pomożemy, zadzwoń 12 68 02 112 lub napisz rezerwacja@ludowy.pl - BIURO OBSŁUGI WIDZA.

 

Popularne

Obrazek

KRAKOWSKI ARCHIPELAG KULTURY „KULTURA WTAJEMNICZENIA”

Teatr Ludowy i Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zapraszają pracowników instytucji kultury, animatorów, edukatorów, nauczycieli oraz freelancerów pracujących w sferze kultury do udziału w III edycji programu Krakowski Archipelag Kultury, który w tym roku będzie realizowany pod hasłem „Kultura wtajemniczenia”.

Zobacz więcej
Obrazek

POZNAJ NOWE TYTUŁY

Zapraszamy na spektakle oparte na najlepszej literaturze dla dzieci i młodzieży

Zobacz więcej
Obrazek

WSPARCIE DLA TEATRU LUDOWEGO

Teatr Ludowy otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Zobacz więcej