Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
14.08.2021

WOLNOŚĆ KOCHAM. KONCERT W PARKU JORDANA

Werusza Kowalska z zespołem Werusha.band, Jan Nosal, Jacek Wojciechowski zaśpiewali i zagrali o wolności. Słowami Grzegorza Ciechowskiego, Krzysztofa Jaryczewskiego (Oddział Zamknięty). Przez wszystkie weekendy sierpnia krakowski park im. Henryka Jordana wypełnią koncerty, spektakle teatralne, warsztaty czy pokazy animacji.

14 czerwca  (sobota) o godz. 19.15 zagraliśmy dla WAS w Parku im. Henryka Jordana w Krakowie w ramach Kraków Culture Summer.
"Wolność kocham" Koncert w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego wraz z zespołem muzycznym Werusha. Koncert Hitów”, takich jak "Boskie Buenos", "Krakowski spleen", "Biała flaga" w wykonaniu znakomicie śpiewających aktorów Teatru Ludowego wraz z zespołem grającym na żywo. P.S. Weronika Kowalska to stypendystka Miasta Krakowa.

#krakowculture #parkjordana #krakowfestivals #wiankiswietomuzyki #summerjazzfestival

fot. Robert Kruk.

Popularne

Obrazek
15.01.2022

"OBRAZ/Y UCZUĆ" SPOTKANIA

Pierwsze pokazy projektu teatralnego "OBRAZ/Y UCZUĆ" w reż Krzysztofa Popiołka za nami. Gośćmi spotkań po pokazach byli: Piotr Agustyniak oraz Sebastian Duda.

Zobacz więcej
Obrazek
13.01.2022

KULISY "OBRAZ/Y UCZUĆ" W WEEKEND 14-16 STYCZNIA PIERWSZE POKAZY

Zapraszamy w kulisy Sceny Pod Ratuszem gdzie trwają prace nad projektem teatralnym "OBRAZ/Y UCZUĆ" w reż. Krzysztofa Popiołka.

Zobacz więcej
Obrazek
22.12.2021

FUNKCJONOWANIE KAS BILETOWYCH ORAZ BIURA OBSŁUGI WIDZA / ŚWIĘTA 2021

To już ostatnie dni, gdy możecie nabyć zarówno nasze BILETY PREZENTOWE , jak i VOUCHERY , aby odebrać je przed przerwą świąteczną.

Zobacz więcej