Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
14.08.2021

WOLNOŚĆ KOCHAM. KONCERT W PARKU JORDANA

Werusza Kowalska z zespołem Werusha.band, Jan Nosal, Jacek Wojciechowski zaśpiewali i zagrali o wolności. Słowami Grzegorza Ciechowskiego, Krzysztofa Jaryczewskiego (Oddział Zamknięty). Przez wszystkie weekendy sierpnia krakowski park im. Henryka Jordana wypełnią koncerty, spektakle teatralne, warsztaty czy pokazy animacji.

14 czerwca  (sobota) o godz. 19.15 zagraliśmy dla WAS w Parku im. Henryka Jordana w Krakowie w ramach Kraków Culture Summer.
"Wolność kocham" Koncert w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego wraz z zespołem muzycznym Werusha. Koncert Hitów”, takich jak "Boskie Buenos", "Krakowski spleen", "Biała flaga" w wykonaniu znakomicie śpiewających aktorów Teatru Ludowego wraz z zespołem grającym na żywo. P.S. Weronika Kowalska to stypendystka Miasta Krakowa.

#krakowculture #parkjordana #krakowfestivals #wiankiswietomuzyki #summerjazzfestival

fot. Robert Kruk.

Popularne

Obrazek
30.05.2022

PREMIERA STUDENCKA "PREZYDENTEK"

Dziękujemy za udział w spotkaniu po premierze studenckiej spektaklu "Prezydentki"

Zobacz więcej
Obrazek
18.05.2022

PRÓBA MUZYCZNA DO "ILIADY"

Za nami ostatnie próby muzyczne, przed nami już tylko próby generalne - w weekend 21/22 maja premierowo na Dużej Scenie - ILIADA

Zobacz więcej
Obrazek
17.05.2022

PUSTE POLE - PRZESTRZEŃ WYOBRAŹNI. JÓZEF SZAJNA 1922-2022 - WERNISAŻ

Wystawa potrwa do 30 września br., będzie można ją oglądać we foyer Dużej Sceny Teatru Ludowego oraz informacje o wystawie w Muzeum Śląskim.

Zobacz więcej