Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
19.05.2021

ZNAMY TERMINY KRAKOWSKICH NOCY 2021

Noc Muzeów, Tańca, Teatrów, Jazzu, Cracovia Sacra, Kin Studyjnych, Poezji – cykl nocnych spotkań z kulturą miasta, na które składają się różnorodne przedsięwzięcia. Sprawdź kalendarz Krakowskich Nocy 2021.

Ekspozycje muzealne, zakamarki scen teatralnych, klasztorne skarbce, krużganki, ogrody a nawet miejsca niedostępne na co dzień dla zwiedzających, które wyjątkowo zapraszają na nocne zwiedzanie. Dodajmy do tego koncerty, spektakle, pokazy taneczne i poezję, a wszystko złoży się na cykl przedsięwzięć kulturalnych znanych jako Krakowskie Noce.

W Krakowskie Noce, oprócz miejskich instytucji kultury, co roku aktywnie włącza się krakowskie środowisko twórców i artystów, a także kościoły, klasztory i obiekty dziedzictwa, dzięki czemu powstaje bezpłatna, różnorodna oferta na najwyższym poziomie, skierowana zarówno do mieszkańców Krakowa, jak i turystów.

Szczegółowe programy poszczególnych Krakowskich Nocy, a także formuła realizacji wydarzeń, są jeszcze opracowywane. Duży wpływ na ostateczną ofertę  będzie miała sytuacja i obostrzenia związane z epidemią. Ale już teraz warto pomyśleć o zarezerwowaniu czasu na spotkania z kulturą w ramach Krakowskich Nocy.

Kalendarz nocnych spotkań ze sztuką realizowanych w ramach programu Krakowskie Noce w tym roku przedstawia się następująco:
Noc Muzeów – 21 maja
Noc Tańca – 13 czerwca
Noc Teatrów – 19 czerwca
Noc Jazzu – 17 lipca
Noc Cracovia Sacra – 14 i15 sierpnia
Noc Kin Studyjnych – 11 września
Noc Poezji – 8-10 października

TEATR LUDOWY - NOC TEATRÓW 2021

Obrazek
19 sb

Wujaszek Wania

REŻ. MAŁGORZATA BOGAJEWSKA
ONLINE
Scena Pod Ratuszem
Odbiór wejściówek na NOC TEATRÓW odbywa się w obu kasach biletowych. Wydawane są dnia 15.06 od godz. 12.00 - 18.00 (Duża Scena), od godz. 12.00 - 19.00 (Scena Pod Ratuszem) lub do wyczerpania dostępnych wejściówek.
Obrazek
19 sb

Iwona, księżniczka Burgunda

REŻ. CEZARY TOMASZEWSKI
ONLINE
Duża Scena
Odbiór wejściówek na NOC TEATRÓW odbywa się w obu kasach biletowych. Wydawane są dnia 15.06 od godz. 12.00 - 18.00 (Duża Scena), od godz. 12.00 - 19.00 (Scena Pod Ratuszem) lub do wyczerpania dostępnych wejściówek.

 

Udział w wydarzeniach programowych oraz imprezach towarzyszących jest bezpłatny. Sposób realizacji poszczególnych wydarzeń w ramach Krakowskich Nocy zostanie dostosowany do wytycznych związanych z pandemią. Zachęcamy śledzenia informacji publikowanych na profilu Krakowskich Nocy na Facebooku.

 

 

Popularne

Obrazek
22.04.2021

DON KICHOT W PIÓRACH

Nowa recenzja spektaklu "Boska" reż. Roberta Talarczyka od Kulturalna Pyrka.

Zobacz więcej
Obrazek
19.04.2021

PRZECZYTANE. POLECANE.

Dzielimy się naszymi ulubionymi tytułami książek - dołącz do zabawy!

Zobacz więcej
Obrazek
12.04.2021

60 LAT OD PIERWSZEGO LOTU W KOSMOS

Beckstage wystawy "W lustrze kosmosu" towarzyszącej spektaklowi "SOLARIS".

Zobacz więcej