Edukacja

Zobacz wszystkie

MAMA I TATA W TEATRZE

Chcesz chodzić do teatru, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Weź je ze sobą do Teatru Ludowego!

W czasie, gdy rodzicie i opiekunowie oglądają spektakl, na ich dzieci czekają teatralne warsztaty teatralne. To wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty teatralnej, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem. Warsztaty prowadzi kadra aktorsko – pedagogiczna. 

MAŁGORZATA KRZYSICA – aktorka, wokalistka i pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka PWST i Akademii Pedagogicznej. Obecnie kończy studia na UJ na Wydziale Zarządzania Kulturą i Komunikacji Społecznej. Prowadzi od wielu lat zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Zasiada w jury wielu konkursów recytatorskich i aktorsko - wokalnych. Realizowała i reżyserowała spektakle z dziećmi niepełnosprawnymi i niewidomymi, współpracując między innymi z Fundacjami HIPOTERAPIA I UKRYTE SKRZYDŁA. Wydała trzy płyty, od wielu lat jest związana z Teatrem LUDOWYM.
PIOTR PIECHA – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, od 1987 występuje na deskach Teatru Ludowego. Od lat prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Człowiek "orkiestra".

 

Spektakle objęte akcją są wyróżnione w repertuarze. Przy dokonywaniu rezerwacji lub zakupie biletów prosimy o informowanie obsługi Teatru o chęci pozostawienia dziecka na warsztatach.

Szczegóły akcji, regulamin oraz rezerwacja biletów:
 BIURZO OBSŁUGI WIDZA tel. 12 68 02 112 / 113; rezerwacja@ludowy.pl

fot. Przemysław Sieraczyński

Popularne

Obrazek

Nasze warsztaty oprócz treningu aktorskiego mają być też lekcją historii, próbą zbadania frapującej epoki, znalezienia w niej współczesnych tematów i bohaterów wam bliskich.

Obrazek

Projekt realizowany we współpracy z Vat Teater z Tallinna, Tesinskie Divadlo z Czeskiego Cieszyna oraz Kolibri Theatre for Children and Youth w Budapeszcie. W jego ramach polscy twórcy odwiedzą każdy z tych teatrów i poprowadzą dwudniowe warsztaty oraz pokaz work in progres, które będą oparte na poezji Juliana Tuwima i Jana Brzechwy oraz jej tłumaczeniach na języki: czeski, węgierski, estoński.

Obrazek

Nowe oblicze storytellingu, wykorzystujące technologie immersyjne.

Obrazek

Projekt „Przewodnicy zmysłów” ma na celu stworzenie nowego formatu dzieła teatralnego w formie instalacji teatralnej dla osób niewidomych i jednocześnie dla osób widzących, który nie ogranicza się do zastosowania audiodeskrypcji i scenariusza w Braille’u, ale wykorzystując doświadczenie synestetyczne oddziałuje na odbiorców poprzez dostępne dla nich zmysły: słuch, dotyk, zapach, smak.